Форма запиту фізичної особи

Форма запиту фізичної особи

до Центрального державного архіву зарубіжної україніки

При виборі типу запиту просимо звернути увагу на наступне:

Тематичний запит стосується надання інформації з певної проблематики, теми, події, факту за визначений хронологічний період. Різновидом тематичного запиту є фактографічний запит щодо встановлення або підтвердження певного факту, події, дати.

У архіві зберігаються документи, що надають можливість дослідникам дізнатися про життя і діяльність українців у світі.

Генеалогічний запит має на меті надання інформації для встановлення родового та родинного зв’язку і має містити інформацію про двох або більше осіб, пов’язаних таким зв’язком, про історію сім’ї, роду.

У архіві зберігаються документи, що надають можливість дослідникам дізнатися про життя і діяльність українців у світі.

Запити соціально-правового характеру – запити фізичної або юридичної особи, пов’язані із соціальним захистом, спрямовані на забезпечення їх законних прав та інтересів, у тому числі пенсійне забезпечення та отримання пільг і компенсацій відповідно до законодавства та міжнародних зобов’язань України, що передбачають витребування інформації.

У ЦДАЗУ документи щодо пенсійного забезпечення, отримання пільг та компенсацій не зберігаються.

У ЦДАЗУ зберігаються метричні книги 1779–1885 рр. про народження, шлюб та смерть греко-католицьких парафій Пряшівщини /область північно-східної Словаччини/ (оп. 1 «Метричні книги Земплинського комітату» ф. 26 «Метричні книги Пряшівщини».

При неможливості відправити запит через форму на сайті просимо вислати його іншим зручним для вас способом, наші кординати:

Адреса: 03110, Україна, м. Київ, вул. Солом’янська, 3

Тел./факс: +38 (044) 520-05-17

E-mail: mail@tsdazu.gov.ua; tsdazu@arch.gov.ua