Нові надходження до ЦДАЗУ

19 липня до Центрального державного архіву зарубіжної україніки надійшли документи від Халімончука Володимира Євгеновича, колишнього керівника культурно-просвітницького товариства «Українська родина» у м. Сургут (Тюмень).
Володимир Євгенович, який нині живе в Україні, передав у дар документи про репресованих українців з тюменської області – спогади , біографічні дані, копії статтей з друкованих видань. Серед документів є також звернення представників українських громадських організацій рф до путіна з протестом проти ліквідації Бібліотеки української літератури в москві у 2015 р.
Окремий блок надходження складають зображувальні документи за 1993–2010 рр. про культурне життя українців Сургута та інших регіонів Тюмені. Тут представлені український вокальний ансамбль «Берегиня» та ансамбль бандуристок «Віночок» (м. Сургут), ансамбль бандуристок з міста Тарко-Сале Ямало-Ненецького автономного округу та ін. Також є світлини урочистостей з нагоди 10-річчя української недільної школи у Сургуті та колективне фото учасників Установчої конференції зі створення Тюменської обласної української організації «Єдина родина» (1993 р.) тощо.
Колектив архіву висловлює Халімончуку Володимиру Євгеновичу щиру подяку за документи, передані ним до ЦДАЗУ в цей нелегкий для України час.
На фото: український ансамбль бандуристок м. Тарко-Сале (Ямало-Ненецький автономний округ), 2009 р.