АРХІВНІ УСТАНОВИ ПРАЦЮЮТЬ НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВІЙНУ.

День 126-й. Тримаємо архівний фронт
29 червня 2022 року директор ЦДАЗУ, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Ірина Мага взяла участь у засіданні Науково-видавничої ради (НВР) та Нормативно-методичної комісії (НМК) Державної архівної служби України.
Відповідно до порядку денного засідання НВР, І. Мага виступила із схвальним відзивом (як співдоповідач) під час обговорення архівного довідника «Кінолітопис. «Анотований каталог кіножурналів, документальних фільмів, кіно- і телесюжетів (1996-2005). Доповнення (1918-1995)».
Більше про засідання НВР тут:
Відповідно до порядку денного засідання НМК було розглянуто і схвалено: нову редакцію наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Положення про організацію наукової і науково-технічної діяльності Державної архівної служби України у сфері архівної справи та страхового фонду документації»; проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства» та проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях».