НАША ПЕРЕМОГА В СИЛІ ЗНАНЬ!

Учора, 19 травня, у Всесвітній день вишиванки, що припав на 85-й день російсько-української війни працівники ЦДАЗУ взяли участь у двох надзвичайно важливих заходах із підвищення кваліфікації.
Перший захід було присвячено обговоренню проблемних питаннь, що виникають під час документування управлінської діяльності. Основне коло питань було зосереджено на проблемах створення документів в електонній формі та керування е-документаційними процесами. Зібрання однодомців пройшло у форматі веб конференції за інфціативи ЦДЕА України, участі фахівців УНДІАСД та підтримки САУ.
Більше тут:
Другий захід, що проходив у форматі стажування, було присвячено питанням архівної практики, зокрема, збезпеченню збереженості документів НАФ. Учасники навчання не тільки доповнили, але й примножили свої знання у сфері консерваційно-реставраційного та брошурувально-палітурного оброблення документів, а також відновлення інформації зі згасаючого тексту. Усі стажисти отримали унікальну нагоду закріпити набуті знання на практиці. Організатором стажування виступив Укрдержархів за підтримки ДЦЗД НАФ.
Більше тут:
Обидва заходи були надзвичано цікавими та корисними.
Крокуємо до Перемоги спільно.
Слава Україні!