ЦДАЗУ отримав нові надходження про Євгена Побігущого-Рена

29 жовтня ЦДАЗУ отримав у дарунок щойно видану книгу військового, політичного громадсько-культурного діяча Євгена Побігущого-Рена      (1901–1995) «Слово офіцера-громадянина».

Видання передав на зберігання до архіву її упорядник і науковий редактор, професор Іван Монолатій, який тривалий час займається дослідженням життя  та діяльності Євгена Побігущого-Рена – полковника Української національної армії, одного із літописців історії національно-визвольної боротьби українців у ХХ столітті.

У книзі представлено статті на військові та суспільно-політичні теми, вибрану епістолярну спадщину, неопубліковані архівні документи та фотографії тощо.

Цьогоріч Іван Монолатій також передав до архіву авторські примірники двох своїх книг про Євгена Побігущого-Рена, який брав участь у трьох війнах і воював за Україну в чотирьох арміях – художню повість «П’ять зшитків Євгенових. Молоде життя Євгена Побігущого-Рена» та наукову монографію під назвою «Homo Militaris. Євген Побігущий-Рен».

Колектив ЦДАЗУ висловлює свою щиру вдячність професору Івану Монолатію за передані на постійне зберігання до архіву оригінали та копії особистих документів Євгена Побігущого-Рена, що наразі складають фонд №80 «Побігущий-Рен Євген Павлович (1901–1995), військовий і політичний діяч».