кензера det

1 грудня 2016 р. головний архівіст ЦДАЗУ Лихолоб Надія взяла участь у роботі VII Всеукраїнської звітно-виборчої конференції Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ». На конференції була розглянута робота Товариства «Україна-Світ» та його відділень за 2012-2016 рр., затверджений новий Статут та обраний голова Товариства, яким знову став відомий український поет, драматург, державний і громадський діяч, перший голова Народного Руху України, Герой України Іван Драч. Головою Секретаріату Товариства «Україна-Світ» обрана Алла Кендзера.

Товариство «Україна-Світ» за допомогою різноманітних форм співпраці з українськими організаціями за кордоном за час своєї 56-річної діяльності стало однією з провідних громадських інституцій, що забезпечують державну політику по взаємодії з українцями за межами України.

Забезпечуючи державну політику у культурологічно-освітньому напрямі співпраці з українцями за межами України, Товариство «Україна-Світ» разом з представниками українських громад в діаспорі також бере активну участь у мистецьких акціях для військових АТО тощо.

У конференції взяли участь відомі українські громадсько-політичні діячі, письменники і поети, літературознавці, кінорежисери, митці, серед яких – Сергій Гальченко, Володимир Гонський, Микола Жулинський, Олекса Різників, Валентин Сперкач, Олександр Шокало, Богдан Якимович та ін.

1 thought on “кензера det

Comments are closed.