НОВІ ПАРТНЕРИ ЦДАЗУ ТА УЧАСНИКИ САУ

02 липня 2021 р. відбулося урочисте підписання договору про співпрацю між Центральним державним архівом зарубіжної україніки та Національним транспортним університетом (НТУ). Захід відбувся за участі Спілки архівістів України (САУ).

Відповідно до договору НТУ сприятиме підвищенню кваліфікації працівників архіву, а ЦДАЗУ допомагатиме студентам і викладачам у практичному вивченні профільних дисциплін.

І.Мага зазначила, що співпраця між ЦДАЗУ і НТУ це, з одного боку, спосіб реалізації випускників кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки НТУ в професії архівіста, а з іншого, ‑ можливість сформувати резерв молодих, кваліфікованих кадрів для архівної сфери.

Користуючись нагодою очільник САУ Олександр Гаранін вручив членські посвідчення викладачам кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки Національного транспортного університету Юрію Палесі та Наталії Московченко.

На завершення зустрічі сторони–підписанти висловили сподівання на тривалу й результативну співпрацю, яка надасть студентам та викладачам НТУ і колективу ЦДАЗУ реальні перспективи для реалізації спільних проектів та ініціатив.

ЦДАЗУ є колективним членом САУ. Ми раді, що наших однодумців стає більше, адже САУце спільнота професіоналів, це перспективи і розвиток.