СПІВПРАЦЯ ЦДАЗУ З ІНСТИТУТОМ ДОСЛІДЖЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ НУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

 

 

ЦДАЗУ висловлює сердечну подяку Інституту досліджень української діаспори Національного університету «Острозька академія» і особисто Аллі Атаманенко та усім, хто взяв участь в організації та проведенні онлайн-презентації монографії доктора економічних наук, директора Центру міжнародних обмінів Університету Кобе Гакуїн (Японія), президента Асоціації україністів Японії – Окабе Йошіхіко « Історія японсько-українських відносин (1915-1937 рр.)», яка відбулася 15 червня 2021 р. у форматі відеоконфереції.

Знайомство з Окабе Йошіхіко та книгою, яку він вперше представив для широкого загалу, розширило обрії зарубіжної україніки та надало можливість простежити непросте становлення японсько-українських відносин, налагодження культурно-історичних та дипломатичних зв’язків між нашими країнами.

Працівники ЦДАЗУ, які взяли участь у презентації, з особливим зацікавленням стежили за її перебігом, оскільки сама дискусія, що виникла під час презентації, та обговорювані на ній питання безпосередньо входять в коло інтересів ЦДАЗУ як установи, спрямованої на роботу з зарубіжними українцями та партнерами.