УРОЧИСТОСТІ В ЦДАГО УКРАЇНИ

08.06.2021, у рамках відзначення Міжнародного тижня архівів, директор ЦДАЗУ І. Мага взяла участь в урочистій церемонії приймання-передавання документів Українознавчого клубу «Спадщина» на постійне зберігання до ЦДАГО України.

У заході взяли участь Голова державної архівної служби А.Хромов, Перший заступник Голови Укрдержархіву Т.Ємельянова, директори центральних державних архівних установ, народний депутат Верховної Ради України І, ІІ, III, IV та VI скликань І.Заєць, фундатори клубу Л.Забава, Л.Добрянський, М.Жарких та А.Мороз, директор Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського Г.Папакін, представники кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки КНУ імені Тараса Шевченка та інші.

«У нашій справі все починається з комплектування архівів”, ‑ відзначив Голова державної архівної служби А.Хромов у своїй промові. Він наголосив, що одним із завдань Укрдержархіву є збільшення кількості сучасних площ та їх переобладнання для забезпечення оптимальних умов зберігання архівних документів.

Під час заходу відбувся показ найцікавіших документів про діяльність Українознавчого клубу «Спадщина» та документального фільму Л. Дмитренка «І було, і буде…», створеного до 10-річчя неформального об’єднання.

Більше інформації про подію та фото тут:

https://www.facebook.com/archives.ua/posts/1460474767643918

https://www.facebook.com/cdago.gov.ua/posts/3132574500305790

https://www.facebook.com/tsdazu/posts/3999317373490469