ЦДАЗУ УЧАСНИК ІV-го ЩОРІЧНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ АРХІВІСТІВ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «АРХІВНА НАУКА Й ОСВІТА У ДОВГОCТРОКОВІЙ ПЕРСПЕКТИВІ»

12 травня 2021 року працівники ЦДАЗУ: Олег Бабенко, провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів, Віталій Гаган, начальник відділу формування НАФ, Ірина Мага, директор, взяли участь у роботі ІV-го щорічного Круглого столу архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі».
Під час обговорення панельних доповідей І. Мага наголосила, що сьогодні архівна україніка є невід’ємним складовим елементом комплексної наукової системи знань про архіви. Вона звернула увагу присутніх на символізм у даті проведення наукового форуму. Адже цього дня 14 років тому було засновано Центральний державний архів зарубіжної україніки. Це надзвичайно важлива подія. Вона стала своєрідною реперною точкою як в процесі інституалізації нового наукового напряму  архівна україніка, так і в площині історії розвитку архівної справи України.Програма круглого столу