Всесвітній день охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 «Про день охорони праці», щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції № 187 про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році, підготовлений Державною службою України з питань охорони праці

План заходів Центрального державного архіву зарубіжної україніки із відзначення 28 квітня 2021 р. Всесвітнього дня охорони праці та Дня дня охорони праці в Україні