СПРАВЖНІЙ АРХІВІСТ – ДОЛЯ, ПРОФЕСІЯ, ПОКЛИКАННЯ

Сьогодні відзначає своє 55-річчя наша колега, начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів, Любов Іванівна Пенжуляк.

Десять років тому, коли Любов Іванівна прийшла головним спеціалістом у цей відділ, вона й не очікувала, що її життя і професійна діяльність будуть назавжди пов’язані зі становленням та розвитком одного із наймолодших архівів України – Центрального державного архіву зарубіжної україніки.

Професійний досвід, мудра зрілість, що приходять з роками, заслужений авторитет у співробітників архіву визначили її подальшу долю як начальниці відділу забезпечення збереженості та обліку документів, основним завданням якого є приймання документів на постійне державне зберігання та забезпечення оптимальних умов їх зберігання та багато іншого. Любов Іванівна також приділяє значну увагу підготовці та вихованню молодих працівників архівної сфери – гідних продовжувачів славних традицій української архівної справи.

Бажаємо Вам, шанована і дорога колего, міцного здоров’я, щастя, любові, злагоди та миру. Дякуємо за невтомну працю на архівній ниві. Колектив ЦДАЗУ