Нові надходження документів

29 січня відбулася зустріч директора Центрального державного архіву зарубіжної україніки (ЦДАЗУ) Ірини Маги та співробітників відділу формування НАФ з головою Громадської спілки «Українська всесвітня координаційна рада» (УВКР) Михайлом Ратушним, відомим українським політичним діячем, народним депутатом Верховної Ради України 2–4 скликань (1994 –2006 рр.).

Українська всесвітня координаційна рада була сворена 1993 р. згідно з рішенням 1-го Всесвітнього форуму українців для захисту мовних, національно- культурних, освітніх, творчих, соціально-економічних інтересів українців у світі.

Під час зустрічі були розглянуті питання про перспективи щодо співпраці ЦДАЗУ з УВКР у справі повернення української культурної спадщини на Батьківщину.

На знак прихильності та партнерства  Михайло Ратушний передав до ЦДАЗУ документи, що висвітлюють багаторічну діяльність УВКР, а саме: установчі документи, протоколи засідань, зборів, плани роботи, листування з представниками української діаспори, документи про українські осередки в балканських країнах, Туреччині, Казахстані, Росії та інших країнах західного і східного світу.

Учасники зустрічі прийшли до висновку, що співпраця ЦДАЗУ з УВКР сприятиме більш інтенсивній діяльності у справі поповнення НАФ новими документами зарубіжного українства.