З архівною справою через все життя

Сьогодні відзначає своє 65-річчя наша співробітниця, головний архівіст відділу використання інформації документів ЦДАЗУ Надія Іванівна Лихолоб, яка віддала архівній справі понад 40 років свого життя.

Завдяки її управлінським здібностям, знанням з історії української діаспори, архівознавства, археографії та джерелознавства, співпраці з потенційними фондоутворювачами, профільними установами як в Україні, так і за кордоном у ЦДАЗУ з’являються нові шанувальники, друзі, партнери, а його фонди поповнюються цікавими колекціями документів відомих діячів української діаспори.

Архівна діяльність Надії Лихолоб заслужила найвищої поваги не тільки в ЦДАЗУ, але й на найвищому державному рівні. За вагомий особистий внесок у забезпеченні архівної справи, високі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю і з нагоди ювілею Надію Іванівну Лихолоб нагороджено подякою Прем’єр-міністра України.

У цей святковий день бажаємо Вам, пані Надіє, міцного здоров’я, щастя, любові та миру. Нехай Ваша робота на ниві архівістики і надалі служить нашій спільній ідеї формування, збереження і використання документів зарубіжної україніки як невід’ємної складової Національного архівного фонду.