Нагороди за служіння архівній справі

Недарма кажуть, що талановита людина талановита у всьому. Ці слова про нашого ювіляра – Володимира ТИХЕНКА, головного наукового співробітника відділу формування Національного архівного фонду ЦДАЗУ, який днями відзначив своє 65-річчя.

За його плечима майже 40 років відданості музейній та архівній справі, величезний досвід роботи в історичній науці, активна співпраця із західним і східним крилом української діаспори, що дало можливість примножити і збагатити НАФ новими надходженнями і у творчій атмосфері буднів виростити не одне покоління архівістів – гідних продовжувачів наших традицій та інновацій.

Про це знають не лише в архівній сфері, а навіть на найвищому рівні в державі. Адже першу нагоду – Подяку Кабінету Міністрів України від імені прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку архівної справи, високі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю вручив голова Державної архівної служби України Анатолій ХРОМОВ, другу Подяку Спілки архівістів України ювіляру особисто передав Олександр ГАРАНІН, третю нагороду – Почесну грамоту від імені голови міського комітету Профспілки працівників державних установ Віталія Почтового вручила голова первинної профспілкової організації ЦДАЗУ Ірина ЛЕБЕДЄВА, вітальний лист із найкращими побажання від колективу архіву зачитала його директорка Ірина МАГА.

Насамкінець цього урочистого дійства всі присутні архівісти, представники інших установ і громадських організацій побажали Володимиру Олександровичу міцного здоров’я, творчого довголіття та многих і благих літ у рідному Центральному державному архіві зарубіжної україніки.