Подія, на яку всі ми очікували! Читальний зал ЦДАЗУ відновлює свою роботу!

Шановні користувачі, друзі, колеги, партнери архіву!

Нарешті здійснилася довгоочікувана подія в житті ЦДАЗУ – отримано нові приміщення в столичному комплексі центральних архівних установ. Все змінюється на краще, і ми сподіваємося на нові події та плідні зустрічі!

19 серпня 2020 р. відновлює свою роботу читальний зал ЦДАЗУ за адресою: вул. Солом’янська, 24 («архівне містечко»), корпус ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного, 3-й поверх.

З метою належного забезпечення прав користувачів, зокрема їх доступу до документів Національного архівного фонду, що зберігаються у ЦДАЗУ, на період дії в Україні карантинних заходів здійснюється попередня реєстрація відвідувачів за електронною адресою: vvid.tsdazu@arch.gov.ua.

Звертаємо Вашу увагу, що при вході в «архівне містечко» та виході з нього здійснюється внутрішній контроль, тому із собою необхідно мати посвідчення особи або читацький квиток.

Обов’язковою умовою безпосередньої роботи у читальному залі ЦДАЗУ є наявність у користувачів відповідних засобів індивідуального захисту: респіратора або захисної маски, рукавичок.

Нагадуємо, що режим роботи читального залу ЦДАЗУ залишився незмінним: понеділок – четвер (з 9:00 до 17:00), п’ятниця (з 9:00 до 16:00); без обідньої перерви.

Користуючись нагодою, хочемо ще раз щиро подякувати нашим однодумцям, за всебічної підтримки і допомоги яких мрія про власне приміщення для ЦДАЗУ стала реальністю, а саме:

Державній архівній службі України;
Дирекції з експлуатації комплексу споруд центральних державних архівних установ України;
Центральному державному електронному архіву України;
Центральному державному кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного;
Центральному державному архіву-музею літератури і мистецтва України;
Українському науково-дослідному інституту архівної справи та документознавства;
Державному архіву Тернопільської області.

До нових зустрічей!

Будьте здорові!Читальний зал ЦДАЗУ відновлює свою роботу!