Найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Шановні колеги, друзі, партнери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Ухвалення Конституції України 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії країни, посприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої Батьківщини на світовій арені.

Прийняття нової Конституції високо оцінила українська діаспора, яка назвала її першою загальновизнаною Конституцією незалежної держави, де врахований історичний досвід українського народу й кращі світові традиції.

Основний Закон держави увійшов у наше життя як головний оберіг державності й демократії, незалежності й соборності України. І нині на цих фундаментальних засадах ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Конституція України закріпила основні права і свободи українців, можливість створити громадянське суспільство, побудувати заможну і потужну державу, де людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою соціальною цінністю.

Тож нехай наші серця наповняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде прихильною і щасливою до нас, а зміни на краще стануть реаліями.

Колектив ЦДАЗУ