Архівний фонд 52

Фонд № 52 «Об’єднання українців Закерзоння»

Опис № 1

Частина №1 «Колекція спогадів воїнів УПА та збройного і цивільного підпілля з території Закерзоння, записаних Богданом Гуком в 1989-2000 рр.

од. обл. 

од. зб.

Технічні

характерис-тики

Назва

фонодокумента

Виконавець,

доповідач

1. 1, 2 Аудіо касети Спогади Бабляка Олекси

Бабляк Олекса (Брилько), 09.03.1920 р. н., с. Люблинець-Новий, стрілець сотні «Месники» -1.

2. 1 Аудіо касети Спогади Бадири Івана Бадира Іван, стрілець  Перемиського куреня.
3. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети

Спогади

 Балуха Михайла

Балух Михайло (Соловій),

15. 09.1924 р. н., с. Верхрата, стрілець куреня «Месники».

4. 1, 2 Аудіо касети

Спогади 

Білевича Василя

Білевич Василь (Білий),   11.06.1924 р. н., політвиховник у відділі «Кочовики» під командуванням «Штиля».

5. 1, 2, 3 Аудіо касети

Спогади

Білого Івана

Білий Іван  (Лев),          30.03.1919 р. н.,  с. Старява
6. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети

Спогади

 Білянчука  Івана

Білянчук Іван (Зенко),  20.05.1923 р. н.,с. Богородиця, стрілець куреня «Вовки», потім член БСБ у надрайоні «Лиман» ІІІ Округи ЗК (Закерзонського Краю).

7. 1, 2, 3 Аудіо касети

Спогади

 Боровика  Володимира

Боровик Володимир (Незабудько), 1923 р. н.,            с. Ульгівок, член БСБ у ІІІ районі Надрайону «Лиман»  ІІІ Округи ЗК.

8. 1 Аудіо касети

Спогади Бохна Михайла

Бохно Михайло (Крутянець), 18.08.1925 р. н., с. Радава, СКВ ІІ району ІІ Округи ЗК.

9. 1, 2 Аудіо касети

Спогади   Бруся Івана

Брусь Іван  (Костурик),              1913 р. н., с. Люблинець-Новий, стрілець різних відділів куреня «Месники».

10. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Аудіо касети Спогади   Вальницького Івана

Вальницький Іван (Війт),         1921 р. н., с. Люблинець-Новий, стрілець відділу

«Месники»-1.

11. 1, 2 Аудіо касети Спогади Ващишиної Параскевії

Ващишин Параскевія (Оля),   1921 р.н, с. Вербиця, Цивільна сітка в ІІ Окрузі ЗК.

12. 1, 2, 3, 4, 5 Аудіо касети Спогади Вербового Степана Вербовий Степана (Голуб),    с. Корні, член БСБ.
13. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети Спогади Воронки Теофіла

Воронка Теофіл (Ясеневич), 16.06. 1925 р. н, с. Старе Село.

14. 1 Аудіо касети Спогади Галамушки Григорія Галамушка Григорій (Заяць), член БСБ.
15. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Аудіо касети Спогади Галаси  Василя

Галаса Василь (Орлан), 12.11.1920 р. н., с. Білокриниця, заступник Краєвого Провідника ЗК.

16. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Аудіо касети Спогади Ганаси Дмитра

Ганас Дмитро (Ґонта), 1920 р. н., с. Башня-Горішня, 27 ТВ «Басітон».

17. 1 Аудіо касети Спогади Герчака  Григорія

Герчак Григорій (Кучерявий),    с. Конюша, стрілець різних відділів Перемиського куреня УПА.

18. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети Спогади Годованець Івана

Годованець Іван (Петрик), Довжиця, стрілець відділу «Ударник»-5.

19. 1 Аудіо касети Спогади Гойсана Петра

Гойсан Петро (Ворон),            с. Полонна, член БСБ IV району Надрайону «Бескид».

20. 1 Аудіо касети Спогади Гука  Івана

Гук Іван, с. Тенетиська,     СКВ V району ІІ Округи ЗК.

21. 1 Аудіо касети Спогади Даньків Євстахія Даньків Євстахій, стрілець сотні «Ударники» – 2.
22. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Аудіо касети Спогади  Дашка Володимира

Дашко Володимир (Марко),        с. Коровники, чотовий відділу «Ударник» – 4.

23. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Аудіо касети Спогади Демун Івана

Демун Іван (Дуня), с. Сянічок, чотовий відділу           «Месники» – 5.

24. 1, 2 Аудіо касети Спогади Довгань Марії

Довгань Марія (Орися),                с. Борсуки над Бугом, член УЧХ Надрайону «Левада».

25. 1 Аудіо касети Спогади Заброварного Степана Заброварний Степан (Голуб),     с. Станіславчик, член БСБ.
26. 1 Аудіо касети Спогади Загороди  Степана

Загорода Степан (Верниволя), член БСБ у надрайоні «Лиман»

27. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети

Спогади Задорожного Ярослава

Задорожний  Ярослав (Володя), 1924 р. н.,                  с. Перемислів, ВОП.

28. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади   Зельонки […] Зельонка […], (Борсук),            с. Воля-Петрова,  стрілець відділу «Ударники»-5.
29. 1, 2 Аудіо касети Спогади Іванойка  Федора Іванойко  Федір (Перемога), 1921, с. Переводів, стрілець куреня «Вовки».
30. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети Спогади Капанайка Ярослава Капанайко Ярослав (Гіркий), 26.12.1926 р. н. , с.Воля-Постолова, від січня 1945 р. – стрілець відділу «Ударник»-5.
31. 1, 2 Аудіо касети Спогади Качмара Романа Качмар Роман, 1926 р. н., с. Ляшки.
32. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Ківера Дмитра Ківер Дмитро (Чумак), 15.11.1924 р. н., с. Грушовичі, Член БСБ у ІІ окрузі ЗК.
33.

1, 2

Аудіо касети

Спогади Клиски Івана

Клиско Іван (Крутій),           1926 р. н. с. Заліська Воля, Ройовий відділу «Месники»–4.
34. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети Спогади Ключковського Володимира

Ключковський Володимир (До 1944 р. – Кос, згодом – Матрос), 1924 р. н., с. Річиця, СКВ 5 району ІІ Округи ЗК.

35. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Колача  Олекси Колач Олекса (В’юн), 1923 р. н., с. Гаї, санітар відділу «Месники»–4.
36. 1, 2, 3, 4, 5 Аудіо касети

Спогади Крупського Дмитра

Крупський Дмитро (Карий), 27.02.1925 р. н., с. Люблинець-Старий, стрілець сотні «Месники»–2, член ПЖ.

37. 1, 2 Аудіо касети

Спогади Кузмяка […]

Кузмяк […].

38. 1, 2, 3, 4, 5 Аудіо касети Спогади Курого Миколи

Курий Микола (Ворона),            1926 р.н, с. Тростянець.

39. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети Спогади Куцого (наспр. Столиця) Федора

Куций  (наспр. Столиця) Федір (Прут), Член БСБ в надрайоні «Бескид».

40. 1, 2 Аудіо касети Спогади Кущака Дмитра

Кущак Дмитро (Богун),                    с. Люблинець-Новий,  пропаґандист ІІ району  ІІ Округи ЗК.

41. 1 Аудіо касети Спогади Лазара […]

Лазар […], с. Угнів, розповідь про обставини арештування      М. Онишкевича.

42. 1 Аудіо касети Спогади Лисички Василя

Ласичка Василь (Зозуля),             с. Вислік-Великий, стрілець,   член ПЖ, чотовий відділу «Ударник»–5.

43. 1 Аудіо касети Спогади Левковича […]

Левкович […](Возовий),             с. Люблинець, стрілець у курені «Месники».

44. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Левосюка Володимира

Левосюк Володимир (Роман), 1923 р.н., с. Тудорковичі, слідчий референтури СБ Надрайону «Лиман».

45. 1 Аудіо касети Спогади Литвина  Івана Литвин Іван (Квітка).
46. 1 Аудіо касети Спогади Луцась  Ярослава

Луцась  Ярослав (Калина),      1910 р. н, с. Гільче,  член БСБ під командуванням Сірого, Ясеня у Надрайоні «Лиман».

47. 1, 2 Аудіо касети Спогади Марченко Андрія

Марченко Андрій (Хрущ), 11.12.1923 р. н., с. Цетуля, стрілець відділу «Месники»–1.

48. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Аудіо касети Спогади Мартинюка Сергія

Мартинюк Сергій (Граб, Крига), 1921 р. н, с. Орішківці Крем’янецького повіту на Волині, референт пропаґанди проводу ІІІ Округи ЗК 1945-1946 р.

49. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Ментуха Андрія Ментух Андрій (Левадний), графік у технічному звені І Округи ЗК.
50. 1 Аудіо касети Спогади Московича Степана

Москович Степан (Крук), 27.02.1925 р. н.                           (наспр. 1920 р. н.), с. Сілець.  [з території надрайону «Холодний Яр»].

51. 1, 2 Аудіо касети Спогади Мурина Івана

Мурин Іван (Крук, Блакитний), 09.01.1926 р. н., с. Середнє-Велике, стрілець відділу «Ударник»–1.

52. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Новосада  […]

Новосад  […] (справжнє прізвище – Бобко) (Рудий), 10.10.1924 р. н., с. Кревиця.

53. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети Спогади Ноги Андрія

Нога Андрій (Липа),           16.05.1923 р. н., с. Гаї біля            с. Грушович, стрілець відділу «Месники»–4.

54. 1, 2, 3, 4, 5, 6 Аудіо касети Спогади Охоти Павла Охота Павло (Остап),   30.04.1922 р. н,  с. Селиська, чотовий відділу «Ударник»-4.
55. 1, 2, 3, 4, 5. 6 Аудіо касети Спогади Павонського Миколи

Павонський Микола (Палієнко), 1925 р. н.,              с. Черничин, стрілець відділу «Вовки»-2, від 1948 р. у сітці «Зенона».

56. 1 Аудіо касети Спогади  Палюшка Михайла

Палюшок Михайло (Павлюк), 1930 р. н, с. Вербиця, стрілець відділу «Месники»–3.

57. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Аудіо касети Спогади Пелло Івана Пелло Іван (Тарас), 1924 р. н.,    с. Руське Село, лікар у надрайоні «Холодний Яр».
58. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Пережка Володимира

Пережко Володимир (Зорій),       с. Монастир біля с. Верхрати.

59. 1, 2, 3, 4, 5, 6 Аудіо касети Спогади Пискіра Андрія Пискір Андрій (Май), 25.09.1927 р. н., с. В’язівниця, СКВ «Похвальончики», ІІ район ІІ Округи.
60. 1, 2 Аудіо касети Спогади Підбільської Катерини

Підбільська Катерина (Галка),    с. Молодовичі, член цивільної сітки в І району ІІ Округи ЗК.

61. 1, 2 Аудіо касети Спогади Притули Григорія

Притула Григорій (Степовий),       с. Вербиця, стрілець куреня «Месники».

62. 1, 2, 3, 4 Аудіо касети Спогади Радейка Миколи

Радейко Микола (Зорич, Крим, Зов, Хмель),              02.10.1920 р. н., с. Яворів, провідник  Надрайону «Бескид» І Округи та провідник ІІ Округи ЗК від червня 1946 р.

63. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Ринковської Марії

Ринковська Марія (Оксана),   референтка УЧХ надрайону «Левада».

64. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Рогунь Юрія

Рогунь Юрій (Малинович), 08.10.1926 р.н.,  с. Жерниця-Нижня, член БСБ у Надрайоні «Бескид».

65. 1 Аудіо касети Спогади Савка Антіна

Савко Антін, 1922 р.н ,                   с. Великополе (колишє                 с. Загір’я), цивільна сітка у  IV районі Надрайону «Бескид».

66. 1, 2 Аудіо касети Спогади Сагрина Івана

Сагрин Іван (Каштан),        1916 р.н., с. Пріся,                     [ІІ округа ЗК].

67. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 Аудіо касети Спогади Світлого Михайла Світлий Михайло
68. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Слабака Миколи

Слабак Микола (Ураган),         с. Хотинець, господарник куща І району ІІ Округи ЗК.

69. 1, 2 Аудіо касети Спогади Соколича Омельяна

Соколич Омельян, стрілець куреня «Ема».

70. 1, 2 Аудіо касети Спогади Стеха Миколи

Стех Микола (Чорний), 05.03.1925 р. н., с. Вербиця, стрілець відділу «Месники»–3.

71. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Аудіо касети Спогади Стецька Івана Стецько Іван (Калина),           с. Полонна, член БСБ  IV району Надрайону «Бескид».
72. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Терефенка Миколи

Терефенко Микола (Медвідь),    с. Пашова, член БСБ  V району Надрайону «Холодний Яр» І Округи ОУН ЗК.

73. 1, 2, 3 Аудіо касети Спогади Тими […].

Тима […] , с. Завіз, стрілець відділу «Ударник»-1.

74. 1 Аудіо касети Спогади  Ткач Марії

Ткач Марія (Зарічна),1921 р. н.,  с. Косичі, член цивільної сітки  І району «Холодного Яру».

75. 1 Аудіо касети Спогади Тхора Миколи Тхір Микола (Підкова), с. Улюч, стрілець відділу «Ударники» – 2.

Частина № 2 «Колекція спогадів воїнів УПА та збройного і цивільного підпілля з території Закерзоння, записаних Богданом Гуком в 1989-2000 рр.

 

76.

1, 2, 3

Аудіо касети

 

Спогади Босого […]

Босий [ …].

77.

1

Аудіо касети

 

Спогади Вербового Євгена

Вербовий Євген (Матвій),           с. Корні, Член БСБ.

78.

1, 2

Аудіо касети

 

Спогади Гамалії […]

Гамалія […],  член СКВ ІІ округи Закерзонського Краю (ЗК).

79.

1

Аудіо касети

Спогади Голуба […]

Голуб […], с. Чесанів.

80.

1

Аудіо касети

Спогади Гуні […]

Гуня […].

81.

1

Аудіо касети

 

Спогади Дуба […] та Кухарика […]

Дуб […], Кухарик […] (Чайка), стрілець відділу «Ударник» – 2.

82.

1

Аудіо касети

 

Спогади Іскри […]

Іскра […] 1930 р. н., с. Жерниця-Вижня, стрілець сотні  «Ударник» – 3.

83.

1, 2, 3

Аудіо касети

 

Спогади Лебідя […]

Лебідь […], імовірно член БСБ.

84.

1, 2

Аудіо касети

 

Спогади Лева […]

Лев […], 1923 р. н., с. Семушева, член БСБ у надрайону «Бескид».

85.

1

Аудіо касети

 

Спогади Левка […]

Левко […], імовірно член БСБ.

86.

1, 2, 3, 4, 5

Аудіо касети

 

Спогади Ліда […]

Лід […], санітар відділу           «Ударник» – 7.

87.

1, 2, 3

Аудіо касети

 

Спогади Лісовика […]

Лісовик […], інструктор підстаршинської школи              ім. Коника.

88.

1, 2, 3

Аудіо касети

Спогади Мухи […]

Муха […], с. Розтока, імовірно, зв’язковий  у І Окрузі ЗК.

89.

1

Аудіо касети

 

Спогади [ Пірки Яна]

[ Пірка Ян], м. Слупськ.

90.

1

Аудіо касети

Спогади Покідька Івана

Покідько Іван (Яворенко).

91.

1, 2, 3

Аудіо касети

 

Спогади Рома […]

Ром […].

92.

1, 2

Аудіо касети

Спогади Слабого […]

Слабий […], стрілець відділу «Ударник» – 4.

93.

1

Аудіо касети

 

Спогади Смілого  […]

Смілий […].

94.

1

Аудіо касети

 

Спогади Терефенка Миколи

Терефенко Микола (Медвідь), член БСБ 5 району Надрайону «Бескид».

95.

1, 2, 3

Аудіо касети

Спогади Уляна Михайла

Улян Михайло (Рогатий), 18.07.1925 р. н., с. Ваньковка, стрілець відділу під командуванням «Веселого», згодом член СКВ.

96.

1, 2

Аудіо касета

Спогади Федаша Степана

Федиш Степан (Лук), 1923 р. н.,  с. Хотинець, стрілець куреня «Месники».

97.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Аудіо касети

Спогади Фортуни Владислава

Фортуна Владислав (Корч). Сравжнє прізвище Василь Іваник, 01.01.1919 р. н., працівник технічного звена в І Окрузі ЗК, згодом інструктор у під старшинській школі             ім. Коника.

98.

1

Аудіо касети

Спогади [Харчової Марії]

[Харчова Марія].

99.

1, 2

Аудіо касети

Спогади Хомина Петра

Хомин Петро (Пирян),                  с. Люблинець, член БСБ під командуванням «Бориса».

100.

1

Аудіо касети

Спогади Хижака […]

Хижак […], с. Цетуля, Член БСБ у ІІ Окрузі ЗК.

101.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Аудіо касети

Спогади Цилюпи Омельяна

Цилюпа Омельян (Грушка), 23.01.1927 р. н., с. Поруби, стрілець сотні «Ударники» – 2.

102.

1

Аудіо касети

Спогади Червоного […]

Червоний […].

103.

1, 2

Аудіо касети

Спогади  Штендери Є., Радейка М., Бохно М.

Штендера Є., Радейко М.,    Бохно М. Запис зустрічі спогадів у «Ренти».

104.

1

Аудіо касети

Спогади Щерби […]

Щерба […].

105.

1

Аудіо касети

Спогади Щиголя […]

Щиголь […], с. Сурохів.

106.

1

Аудіо касети

Спогади Яструба […]

Яструб […].

107.

1

Аудіо касети

Спогади [Типи Івана]

[Типи Івана], Хома, с. Павливці.

108.

1

Аудіо касети

[Дуб]

[Дуб].

109.

2

Аудіо касети

 

Спогади […].

[…].

110.

1

Флеш-память

Спогади воїнів УПА та збройного і  цивільного підпілля з території Закерзоння  записаних Богданом Гуком в 1989 – 2000 роках.

Спогади воїнів УПА та збройного і цивільного підпілля з території Закерзоння записаних Богданом Гуком в 1989 – 2000 роках.