До 88-річчя утворення Київської області презентовано архівно-музейний проєкт

27 лютого працівники ЦДАЗУ взяли участь в презентації архівно-музейного проєкту «Київщина: діалог часів. 1781–1932», приуроченого до 88-річчя з дня утворення Київської області, що проходив у приміщенні Державного архіву Київської області.

Цей проект, представлений у вигляді фотодокументальної виставки, є спільним напрацюванням Державного архіву Київської області (ДАКО), Центрального державного історичного архіву, м. Київ (ЦДІАК України) та Вишгородського державного історико-культурного заповідника.

На виставці були представлені оригінали та копії близько 50 документів, в яких прослідковується історія Київщини: від Київського намісництва, Київської губернії до утворення Київської області у 1932 р.

Презентували виставку голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, директорка ДАКО Соф’я Каменєва, директорка ЦДІАК України Ольга Музичук та директорка Вишгородського держаного історико-культурного заповідника Влада Литовченко. У заході взяли участь представники органів державної влади, центральних державних архівних установ, зокрема ЦДАЗУ.