Урочисте засідання колегії ЦДНТА України (м. Харків) з нагоди 50-річчя його створення

Директорка ЦДАЗУ Ірина Мага взяла участь в  від днурочистому засіданні колегії ЦДНТА України (м. Харків) з нагоди 50-річчя його створення та привітала колектив ЦДНТА України із півстолітнім ювілеєм, підкресливши важливість здобутків і напрацювань цієї архівної установи, що є унікальним джерелом історичного розвитку науки і техніки в країні. Під час урочистих заходів на базі Центральної наукової бібліотеки ХНУ імені В. Н. Каразіна вона взяла участь у відкритій дискусії у форматі Smart Talk «Архівно-бібліотечні ресурси у цифрову епоху», де обговорювалися актуальні та пріоритетні питання архівної та бібліотечної галузі.

5 грудня, під час візиту до Харкова, між директорами ЦДАЗУ Іриною Магою та Музейного комплексу ХНУМГ імені О. М. Бекетова Тетяною Єлісєєвою було досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці та організації спільних проєктів. Ірина Мага ознайомилася з експозиціями Меморіального музею українського письменника і громадського діяча Сергія Пилипенка та виставки «Поезія в бронзі» скульпторки Міртали Пилипенко (фондоутворювача ЦДАЗУ).

6 грудня Ірина Мага зустрілася з директором Білоруського державного архіву науково-технічної документації (БДАНТД) Олександром Запартикою, який у рамках міжнародного співробітництва між архівами, передав їй профільні (зарубіжна україніка) копії науково-технічних документів.