Участь у роботі Міжнародної наукової конференції, присвяченої відзначенню 100-ліття від дня народження о. д-ра Ісидора Патрила

Головний архівіст ЦДАЗУ Надія Лихолоб взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції, присвяченої відзначенню 100-ліття від дня народження о. д-ра Ісидора Патрила, ЧСВВ, що відбулася 25 жовтня у стінах Львівського національного університету ім.І. Франка.

Наукова конференція мала на меті дослідити багатогранну постать ієромонаха Ісидора Патрила довголітнього генерального настоятеля Василіянського Чину, історика церкви, бібліографа, доктора філософії, богослов’я та церковного права.

Першою доповіддю про життя і діяльність о. Ісидора Патрила, поділився віцеректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Й. В. Рутського о. Єронім Грім, ЧСВВ. Серед інших змістовних доповідей, цікавою була доповідь о. Ігоря Герасима, ЧСВВ (Варшава, Польща) на тему «Щоденник о. Ісидора Патрила як джерело вивчення історії Василіянського Чину», у якій доповідач звернув увагу на цікаві теми, що описуються у щоденнику, та висвітлюють психологічний портрет о. Ісидора Патрила.

Під час конференції Надія Лихолоб зустрілася з ієромонахом о. Христофором Ганинцем, ЧСВВ – головним редактором старійшого часопису Отців Василіян «Місіонар» (засновано у 1897 р.) та літературним редактором часопису – Олесею Сімон. У ході зустрічі було обговорено співпрацю ЦДАЗУ з журналом «Місіонар». Також о. Христофор Ганинець презентував свою нову книгу «Надкушена душа. Посібник християнина», в якій читач зможе знайти практичні рекомендації, цікаві статті, що мотивують людину до якісних змін у своєму житті.

Докладніше можна прочитати за посиланням в соціальній мережі Facebook.