Авторський вечір Олександра Балабка «У мандри з листами класиків. Епістолярна спадщина письменників і митців у творах українського письменника Олександра Балабка (Микола Гоголь, Михайло Коцюбинський, Володимир Винниченко, Марія Башкирцева, Серж Лифар, Соломія Крушельницька, Олександр Вертинський)»

Працівники відділу формування НАФ Центрального державного архіву зарубіжної україніки (ЦДАЗУ) В. Сємков, І. Єрмолова та В. Ґаґан відвідали авторський вечір Олександра Балабка «У мандри з листами класиків. Епістолярна спадщина письменників і митців у творах українського письменника Олександра Балабка (Микола Гоголь, Михайло Коцюбинський, Володимир Винниченко, Марія Башкирцева, Серж Лифар, Соломія Крушельницька, Олександр Вертинський)», який відбувся 24 жовтня 2019 р. у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

Під час цієї зустрічі відбулася розмова між О. Балабком та працівниками ЦДАЗУ про громадсько-політичних та культурних діячів української діаспори в Італії. О. Балабко дав цінні відомості та висловив своє бачення перспектив співпраці з представниками української діаспори в Італії щодо пошуку документів для поповнення Національного архівного фонду, а також із зацікавленням відгукнувся на пропозицію відвідати ЦДАЗУ.