Документальна виставка «Поетична спадщина української еміграції у фондах ЦДАЗУ».

У Міжнародний день поезії 21 березня 2013 р. о 12-00 у приміщенні конференц-залу Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулося відкриття документальної виставки «Поетична спадщина української еміграції у фондах ЦДАЗУ».

Документальна виставка «Поетична спадщина української еміграції у фондах ЦДАЗУ».

У Міжнародний день поезії 21 березня 2013 р. о 12-00 у приміщенні конференц-залу Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулося відкриття документальної виставки «Поетична спадщина української еміграції у фондах ЦДАЗУ». В експозиції представлені машинописні та друковані документи, вирізки з еміграційних газет і друкованих видань, фотографії українських поетів.

Під час заходу перед присутніми викладачами і студентами вузу виступили заступник директора Інституту І. Г. Вєтров та співробітники Центрального державного архіву зарубіжної україніки. Начальник відділу використання інформації документів ЦДАЗУ А. Г. Папакін розповів про архів і його основні напрямки роботи. Після цього головним науковим співробітником відділу О. А. Гуменюк було проведено екскурсію по експозиції.

Виставка триватиме до 29 березня 2013 р. за адресою м. Київ, вул. Освіти, 6