Презентація документальної онлайн виставки “За Україну, за її долю…”

ЦДАЗУ презентує документальну онлайн виставку “За Україну, за її долю…” до 140-річчя від дня народження Голови Директорії УНР, Головного Отамана Армії УНР, громадсько-політичного діяча, публіциста, літературного і театрального критика Симона Петлюри.

Документи висвітлюють Симона Петлюру як лідера українського державотворення, його діяльність у період Визвольних змагань 1917–1921 рр., еміграційний період та паризьку трагедію, ретроспективу та переосмислення подій 100-літньої давнини в період революційних потрясінь початку ХХ ст., спогади основних учасників Української революції 1917–1921 рр. та вшанування українською діаспорою пам’яті Симона Петлюри, який став символом українського національно-визвольного руху.

Виставка стане у нагоді для підготовки інформаційних, навчально-виховних, культурно-мистецьких та інших заходів, присвячених постатям Української революції 1917–1921 рр., спрямованих на виховання патріотизму та підвищення інтересу до історії України у громадян, передусім учнівської та студентської молоді.